Konkurs recytatorski

18 kwietnia 2013 r. odbyła sie kolejna edycja imprezy "Spotkania z poezją". Dzieci pokonywały etap konkursu na szczeblu gminnym, czyli w Jezioranach. Z naszej szkoły do tego etapu zakwalifikowało się czworo uczniów: Helena Ułanowska, Oliwia Szwydowska, Klaudia Ostrowska, Rafał Papiernik oraz gościnnie najmłodsza uczestniczka całej imprezy Berenika Sadowska. Dzieci pięknie recytowały wybrane utwory, Berenika Sadowska otrzymała wyróżnienie a nagrodę za III miejsce wywalczył Rafał Papiernik. Serdecznie gratulujemy!!!

Szczególne podziękowania składamy Pani Monice Papiernik za pomoc w organizacji wyjazdu.

Konkurs Recytatorski 2013
10 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski, będący szkolnymi eliminacjami do Gminnego Konkursu Recytatorskiego w Jezioranach. Udział w konkursie wzięli ucz. kl. 0-VI. Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce - Oliwka Szwydowska kl. III
II miejsce - Helena Ułanowska kl. II
III miejsce - Krzysztof Targoński kl.
Klasy IV-VI
I miejsce - Rafał Papiernik kl. V
II miejsce - Klaudia Ostrowska kl. VI
III miejsce - Bartek Balawender kl. V
Dodatkowe wyróżnienia przyznano Maciejowi Cabajowi ucz. kl. V i Piotrusiowi Targońskiemu ucz, kl. III.
W konkursie gminnym wezmą udział: Oliwka Szwydowska, Helena Ułanowska, Rafał Papiernik, Klaudia Ostrowska i Berenika Sadowska ucz. 0