Dni Rodziny 2013

DNI RODZINY W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W JEZIORANACH

Dnia 8. czerwca 2013r. uczniowie klasy „0” i I uczestniczyli w Dniach Rodziny w Domu Pomocy Społecznej w Jezioranach. Na tegoroczne spotkanie organizatorzy zaprosili osoby zaprzyjaźnione z Domem Pomocy z całego powiatu. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję pierwszy raz zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie na dużej scenie i przed tak dużą widownią. Nasi uczniowie  zostali bardzo ciepło przyjęci przez pensjonariuszy i opiekunów z Jezioran. Impreza rozpoczęła się mszą polową, a następnie występem teatru „ARLEKIN”, zespołu muzycznego „MALWA” oraz naszym.  Po czym zaproszono wszystkich gości na słodki poczęstunek oraz do wspólnej zabawy.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się dyskoteka, trampolina, a pieczone kiełbaski dodały imprezie rodzinnego nastroju i wprowadziły wszystkich w domową atmosferę. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze, pogoda nam dopisała więc wszyscy doskonale się bawiliśmy.

,,Dzień Matki i Ojca ”

29 maja 2013 roku w naszej szkole było uroczyście obchodzone święto najukochańszych osób - Dzień Matki i Ojca. Z tej okazji dzieci  klasy „0” i I - zaprosiły swoich rodziców do sali przedszkolnej na godzinę 10.00, aby obejrzały przygotowaną część artystyczną. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty poprzez śpiewanie piosenek, recytację wierszy, pokaz układu tanecznego oraz krótkiego przedstawienia. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty: kwiaty, laurki, a także  złożyły najserdeczniejsze życzenia śpiewając i grając na instrumentach muzycznych  „STO LAT”. Nie obyło się bez wzruszeń i zachwytu mam i ojców. Następnie rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.